| ASIN | B011S1FROS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Best Sellers Rank | 7,128 in Electronics & Photo ( See Top 100 in Electronics & Photo ) 8 in Satellite Receivers |